Vytočte si ODMĚNU na našem kole štěstí!

Chceme udělat svět veselejším místem!

Je to tak. Jsme snílci a máme jediné poslání – udělat Vás spokojenými a veselými. Právě proto jsme se rozhodli přijít s revolučními ponožkami, které Vás zaručeně překvapí, pobaví, rozveselí – jednoduše řečeno – vyvolají pozitivní emoce! A to je naším cílem. Jste připraveni tento cíl splnit s námi?

1

Abyste byli spokojení

2

Abyste byli jedineční

3

Aby na světe bylo veseleji

JAK VŠE ZAČALO?

Jednoho deštivého dne...

Myšlenka s veselými ponožkami se zrodila v hlavičce naší starší dcery jednoho deštivého dne. Poprosili jsme ji tehdy, aby nám z šuplíku podala ponožky. Když viděla jejich jednotvárnost, tak se zarazila a řekla: „Proč nemáte takové hezké ponožky jako já se sestřičkou?“ Popravdě nás nikdy předtím nenapadlo koupit si jako dospělí jiné než jednobarevné ponožky. Pak nám to ale v hlavě začalo hlodat.

Sockito - originální balení ponožek
Barevné ponožky Velká vlna z Kanagawa
JAK VŠE POKRAČOVALO?

Přišel nápad a už jsme se vezli...

Začali jsme v obchodech vyhledávat barevné a zajímavé ponožky, ale výběr nebyl moc velký. Většinou jsme nenacházeli žádné, které by se nám líbily. Proto nás napadlo si otevřít vlastní e-shop s ponožkami, kde si každý přijde na své a vybere si podle toho, co jej vystihuje. A tak přišlo na svět SOCKITO! 

NAŠE VIZE

Jsme eshop s posláním!

Sockito je místo, kde se ponožky stávají součásti vaší osobnosti. Vyjádřete své myšlenky / zájmy / nápady pomocí veselých ponožek a ukažte všem, že jste jedineční a vynikáte ve všem co děláte. Buďte sami sebou, díky SOCKITO.

Sockito - Nejoriginálnější ponožky široko daleko

Přidejte se k nám na naší cestě!

Přihlaste se
Vytvořit účet

Na vaši e-mailovou adresu bude zaslán odkaz pro nastavení nového hesla.

Vaše osobní údaje budou použity ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu, ke správě přístupu do vašeho účtu, ke zpracování objednávky a k dalším účelům popsaným na stránce ochrana osobních údajů.

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zadejte Vaši emailovou adresu nebo přihlašovací jméno. Obdržíte email s odkazem pro vytvoření nového hesla.

Nákupní taška 0

10% Sleva
Ponožky zdarma!
50% Sleva
Poštovné zdarma!
10% Sleva
Ponožky zdarma!
50% Sleva
20% Sleva
Poštovné zdarma!
30% Sleva
Vytočte si ponožky, poštovné zdarma nebo slevu!

Stačí zadat Vaší emailovou adresu pro ověření. Toto je šance jak vyhrát skvělé ceny!